G-78LS550PWZ 

SARIGÖL EMNİYETİ SUÇLULARA GÖZ AÇTIRMIYOR


Sarıgöl İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Araştırma ve Soruşturma Büro Amirliği görevlilerince geçtiğimiz günlerde operasyon gerçekleştirildi.
SARIGÖL EMNİYETİ SUÇLULARA GÖZ AÇTIRMIYOR

Gerçekleştirilen operasyonda A.A. isimli şahsın üzerinden 1.0 gr Metamfetamin (kristal) ve uyuşturucu maddeyi kullanmaya yarayan aparat ele geçirildi. 

Şahsa, Kullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Bulundurmak, Satın Almak veya Kabul Etmek suçundan adli işlem yapıldı. 

Şahıs sorgusu yapıldıktan sonra Polis merkezi Amirliğinden salındı. Şahısla ilgili olarak soruşturmanın devam ettiği belirtildi. 

Öte yandan, M.Y. isimli şahsın, Konut Dokunulmazlığını İhlal Etme ve Mala Zarar Verme suçlarından aranma kaydı bulunduğu tespit edilmesi üzerine şahıs gözaltına alındı. Polis Merkezi Amirliğindeki işlemlerinin ardından savcılığa sevk edilen zanlı, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Silahla Tehdit suçundan aranma kaydı bulunduğu tespit edilen S.S adlı şahıs yakalanarak, Polis Merkezi Amirliğindeki işlemlerinin ardından savcılığa sevk edildi. 

Şahıs çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı. Şahısla ilgili soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

İlçe Emniyet Müdürlüğü yaptığı açıklamada, Sarıgöl Halkının huzur ve güvenliği için Sarıgöl İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak suç ve suçlularla mücadelelerine aralıksız devam edeceklerini söyledi. Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve Koşullar