G-78LS550PWZ 

AMATÖR TİYATROCULARDAN KOMEDİ OYUNU


Sarıgöl Neferge kültür Sanat Derneği “Evlence”' isimli oyunla izleyicilerle buluştu.
AMATÖR TİYATROCULARDAN KOMEDİ OYUNU

Sarıgöl Neferge kültür Sanat Derneği  “Evlence”' isimli oyunla izleyicilerle buluştu. Sarıgöl Belediye Düğün salonunda gerçekleştirilen tiyatro gösterimini yüzlerce Sarıgöllü vatandaş izledi.

Sarıgöllü gençlerden oluşan Neferge Tiyatro gurubu tarafından Pınar Yalçın’ın yazıp yönettiği “Evlence” adlı oyun izleyenler tarafından büyük beğeni aldı. Toplumun kadın erkek ilişkilerine bakışı üzerinden evlilik kurumunun zor ve karmaşık yanlarını komik bir dille anlatan topluluğun oyunu izleyenleri gülme krizine soktu.

Komedi türü iki perdelik ‘’Evlence’’oyunu sonunda Sarıgöl Kaymakamı Çetin Kılınç, oyunda sahne alan oyuncuları ve yönetmen Yalçın pınarı tebrik etti.  Sarıgöl Neferge Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Nuri Hancı; “Neferge kültür ve Sanat Derneği olarak faaliyetlerimiz, devam etmekte olup ilerleyen günlerde Sarıgöl halkına çok daha güzel etkinlikler sunmaya devam edeceğiz. Amacımız kültür değerlerimizei sahip çıkarak yaşatmaktır” dedi.

Sarıgöl Belediye Düğün salonunda gerçekleştirilen tiyatro etkinliğine Sarıgöl Kaymakamı Çetin Kılınç, Sarıgöl Vergi Dairesi Müdürü Faruk Sakallı ve yüzlerce Sarıgöllü vatandaş katıldı.Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve Koşullar