G-78LS550PWZ 

SARIGÖL'DE SAHTE ALKOL OPERASYONU


Sarıgöl İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Araştırma ve Soruşturma Büro Amirliği görevlilerince 5607 Sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu kapsamında sahte alkol üreten, satan, satın alan ve kullanan şahıslara yönelik operasyon gerçekleştirildi.
SARIGÖL'DE SAHTE ALKOL OPERASYONU

Operasyonla ilgili olarak İlçe Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada;

H.İ isimli şahsın el yapımı sahte alkol kullanımından dolayı rahatsızlandıkları ihbarı üzerine; el yapımı sahte alkolü satın aldığı iş yerinde arama yapılmış, iş yerinde yapılan aramada; 62 adedi 0.5 ML’lik pet şişe içerisinde ve kova içerisinde şişeye konulmamış olmak üzere satışa hazır toplam 51 litre el yapımı sahte alkol, sahte alkol yapımında kullanılan etil alkol, anason aroması ve plastik kap malzemeleri ele geçirilmiştir. Konuyla ilgili olarak iş yeri çalışanları E.K. M.Ç. ve S.D. isimli şahıslar gözaltına alınmıştır. 

Şüpheli şahısların İlçe Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından Sarıgöl Cumhuriyet Başsavcılığına mevcutlu olarak sevk edilmişlerdir. Cumhuriyet Başsavcılığındaki ifade sonrası Nöbetçi mahkemeye sevki sağlanarak, E.K. ve S.D. isimli şahıslar mahkemece serbest bırakılmıştır. M.Ç. isimli şahıs tutuklanarak Alaşehir M Tipi Kapalı Cezaevine sevk edilmiştir. Olayla ilgili olarak soruşturma devam etmektedir.

Sarıgöl Halkının huzur ve güvenliği için Sarıgöl İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak suç ve suçlularla mücadelemiz aralıksız devam edecektir. ''ifadelerine yer verildi.Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve Koşullar