G-78LS550PWZ 

SARIGÖL’ÜN DÜNYAYA AÇILAN GÖZÜ KAAN YILMAZ OPTİK


Sarıgöl’de Ahmet ve Rahime Yılmaz çiftçi tarafından açılan Kaan Yılmaz Optik Kaliteli ve etkin hizmet ağı ile Sarıgöllü vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

Sarıgöl’de  Ahmet ve Rahime Yılmaz çiftçi tarafından açılan Kaan Yılmaz Optik  Kaliteli ve  etkin hizmet ağı ile  Sarıgöllü vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

Yokuşbaşı caddesinde geçtiğimiz yaz aylarında 1. Şubesiyle  Sarıgöllü vatandaşların hizmetine açılan Kaan Yılmaz Optik kalite, güven ve müşteri memnuniyetiyle vatandaşların  ilgi odağı olmayı  başarmış ve ardından hizmet ağını genişletip 2. Şubesini de İstiklal caddesini açmıştı. Geçen zaman zarfında Tecrübeli optisyelik, kaliteli ürün, satış öncesi ve sonrası desteği ve önce sağlık ilkeleriyle Adeta Sarıgöllülerin dünyaya açılan Gözü olmayı başardı.  Muğla üniversitesi optisyenlik Bölümü mezunu olduğunu belirten Optisyen Ahmet Yılmaz ‘’ Uzun bir süre kurumsal firmalarda iş tecrübesi kazandıktan sonra Sarıgöle hizmet edebilmek için benim gibi Optisyen olan eşim Rahime Yılmaz ile birlikte Sarıgöl’e birinci şubemizi açtık ardından  kısa bir süre sonra hizmet ağımızı genişleterek 2. Şubemizi de vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Bir çok dünya markasını bünyemizde bulunduruyoruz. Ayrıca bir çok uzak yakın bir arada tek odaklı  bluecut, colormatik camlarımız  son teknoloji makinelerde kesimi yapılarak  tam otomatik cihazlarla hatayı sıfıra indirerek montajı yapıp müşteriye teslimatını yapıyoruz. Kaliteli hizmet ve önce sağlık ilkeleriyle Sarıgöllü vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz.

BÜTÜN ÜRÜNLERİMİZ ÖMÜR BOYU TAMİR GARANTİLİ

Kaan Yılmaz Optik olarak satış sonrası destekte de oldukça iddalı olduklarını belirten Optisyen Ahmet Yılmaz ‘’ Bütün satmış olduğumuz çerçevelerde 2 yıl boyunca firma garantisi bulunmaktadır. Kişi herhangi bir sıkıntı yaşadığında ürünün kendisinden kaynaklanan  hataları gidermek tamamen bizim görevimiz. Ayrıca bütün ürünlerde ömür boyu tamir garantisi de veriyoruz plaket, vida vs. gibi herhangi bir sıkıntıda mağazamız da bulunan personel tarafından teslimi yapılacaktır.

 VATANDAŞLARA EN DOĞRU ŞEKİLDE HİZMET ETMEK BİZİM İLKEMİZ

İnsanlara en doğru şekilde hizmet vermenin temel ilkelerinin olduğunu belirten Optisyen Rahime Yılmaz ‘’ Önceliğimiz vatandaşlarımızın ihtiyacı belirlemek.  Doktor reçetesine dikkate alarak İhtiyacı olduğu cam,  çerçeve ve rahat kullanım için Erkek ve kadınların yaşına, stiline, yüz hatlarına uyum sağlayan bir ürünü kendilerine yönlendirmek bizim benimsemiş olduğumuz bir hizmet anlayışı. Kişinin yaşam alanına göre bir ürün öneriyoruz, kullanamacağı bir çerçeveyi sırf satmak için müşteriye önermiyoruz. Gözümüz hassas bir organımız bu nedenle muhakkak işin eğitimini almış uzman Optisyenlerden destek alınmalı, bizde bu hassasiyetle Sarıgöllü Vatandaşlarımıza hizmet etmeye çalışıyoruz’’ ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve Koşullar